Бюро перекладів Glebov
03049, м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5
office@glebov.com.ua

Шаблон перекладу довідки про реєстрацію місця проживання з української мови на італійську мову

Бюро перекладів Glebov викладає шаблон перекладу довідки про реєстрацію місця проживання з української мови на італійську мову. Перед тим, як завантажити шаблон, ознайомтеся з фотографією зразка - ми спеціально виклали це зображення, щоб Ви розуміли, що саме завантажуєте. Завантажити документ Ви можете за посиланням під зображенням. 

 Шаблон перекладу довідки про реєстрацію місця проживання з української мови на італійську мову

Завантажити шаблон перекладу довідки про реєстрацію місця проживання з української мови на італійську мову. Скопіюйте зміст ресурсу у вордівський документ та відформатуйте. 

Переклад документу такого типу може знадобитися при оформленні виплат або у разі необхідності підтвердження Вашого місця знаходження у той чи інший момент. На довідку необхідно поставити апостиль, потім зробити переклад на італійську мову, засвідчити нотаріально та поставити апостиль на переклад. Таку процедуру називають подвійний апостиль для Італії.

На що варто звернути увагу перекладачу-початківцю:

Якщо Ви помітили помилку у шаблоні або ж бажаєте поповнити нашу колекцію шаблонів, зв'яжіться з нами за електронною поштою keathy@glebov.com.ua. 

Якщо Вам цікава історія становлення та розвитку італійської мови, то Ви можете ознайомитися з відповідною статтею, перейшовши за посиланням.
Усний переклад

Послуги кваліфікованих перекладачів для різноманітних заходів.

Курси іноземних мов

Glebov пропонує курси іноземних мов. Можливе проведення групових та індивідуальних занять.

Письмові переклади документів

Переклад документів як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Засвідчення перекладів

Усі переклади, які зробили наші перекладачі, ми можемо засвідчити нашою печаткою або нотаріально.